Man ir divas brīnišķīgas meitas. Beatrise iet 3. klasē un spēlē klavieres. Viņai ļoti patīk mācīties. Daudz lasa, zīmē un jāj ar zirgu. Šarlotei ir seši gadi. Vēl bez pirmskolas aktivitātēm viņa dzied, dejo baletu un mācās franču valodu.
Mūsu kopīgais laiks ir krāšņām emocijām piesātināts. Būt kopā ar meitām ir mana mīļākā nodarbe. Visvairāk izbaudām nesteidzīgos brīvdienu rītus un vakarus, kad raisās jaukas sarunas. Ārpus skolas un ikdienas pienākumiem labprāt apmeklējam izstādes, teātra izrādes, koncertus un festivālus un muzejus. Bieži gatavojam ēdienu mājās, tomēr mums patīk arī kopīgi atklāt jaunas ēšanas vietas un dažādu kultūru ēdienu. Mīlam Latviju un mēģinām iepazīt katru mūsu zemes nostūri. Mums patīk arī garāki ceļojumi, kuros iekļaujam arī sportiskas aktivitātes, piemēram, pārgājienus kalnos un burāšanu Vidusjūrā.
Vecāki ir piemērs bērniem, tādēļ svarīgs ir kvalitatīvi pavadīts laiks ar sarunām. Būtiski ir mazajiem parādīt, kā cilvēki sazinās, izrāda jūtas, emocijas un runā par tām. Gribu meitām iemācīt mīlēt – palīdzēt tuvākajiem un pieņemt dažādus cilvēkus. Domāju, ka meitām, tāpat kā man, lielākā vērtība ir ģimene. Rādu mazajām piemēru, cik būtiski ir nepārtraukti mācīties, pilnveidoties un lasīt grāmatas.