ienākt arFacebookVAI Twitter
Mācības Raksti logo Padomi Draugi

Iecienītākie

Vēsture

Panākumi

line

Santa Bindemane

stiliste un kidsgazette.lv autore  

Man ir divi bērni Maija (9 gadi) un Andrejs (5 gadi). Liels prieks, ka gadu laikā viņi iemācījušies labi sadzīvot un sadalīt lomas tā, lai viens otram netraucētu, atbalstītu un palīdzētu. Abi ir ļoti mākslinieciski. Nevaru Maiju iedomāties bez papīra, krāsām un otas. Andrejs ir izteikts skatuves cilvēks – daudz runā, rīko koncertus, spēlē dažādus pašgatavotus mūzikas instrumentus.

Neesmu tā mamma, kas pavada neskaitāmas stundas rotaļās ar bērniem, drīzāk viņi piedalās manā ikdienā – ņemu līdz uz darbu, kopā ejam uz restorāniem, muzejiem, koncertiem un daudz runājamies. Ikdienā mācu viņiem būt atbildīgiem. Katram ir savi pienākumi, piemēram, lielā meita vanno brāli, abi sakopj istabu, mazgā traukus un aplej puķes. Īsts "teambuilding" ir ceļojumi, pārgājieni, un šajā pavasarī bija arī mūsu pirmais maratons. Ar vīru katru dienu apmeklējam bērnu organizētus koncertus, izrādes un kafejnīcas, tā ir mūs rotaļa. Mums ļoti patīk vasaras pikniki pļavā, kopīga mielošanās, smiešanās un spēles.

Bērnu audzināšanā man būtiskākais ir iemācīt viņiem būt labiem cilvēkiem, izturēties ar cieņu vienam pret otru un rūpēties par citiem, nedarīt pāri. Viņi audzina arī mani – ja ko apsolu, tad meita noteikti atgādinās, kamēr izdarīšu. Negribu viņai likt vilties. To pašu sagaidu arī pretī. Līdz šim tas izdodas!

Vairāk rakstu no eksperta

Mūsu draugi

Ansis Bogustovs

žurnālists 

Dagmāra Legante

aktrise, modele, fotogrāfe, radoša personība

Katrīna Puriņa

dūla

Santa Bindemane

stiliste un kidsgazette.lv autore

 

Anna Rozīte

TV seja un māmiņu sociālās kustības Babyroom pārstāve

Mūsu eksperti

Anna Birka

Pediatrs

Daina Kājiņa

pedagoģe, Latvijas Privāto pirmsskolu biedrības un "CreaKids" vadītāja 

 

Ksenija Andrijanova

uztura speciāliste 

 

Zane Avotiņa

centra “Skalbes” psiholoģe

Mūsu draugi un partneri