Nereti vecāki, runājot par veiksmīgu komunikāciju ar bērnu, domā par bezierunu pakļaušanos un tūlītēju klausību. Patiesībā sadarbība ir spēja sabalansēt savas un bērna vajadzības, kas nozīmē kopīgi sasniegt rezultātu un abpusēju ieguvumu. Lai vecāki veicinātu bērnā vēlēšanos sadarboties, atbildot uz mūsu dažādiem lūgumiem un ievērojot noteikumus, jāveido izpratne un jāpalīdz saredzēt, kāds tad ir kopējais ieguvums. Atbalstu ideju, ka vecākiem jāpavada pēc iespējas vairāk laika kopā ar bērniem. Te palīgā nāk Mazo ekspertu skolas uzdevumi. Zane ir sertificēta klīniskā psiholoģe, kam ir vairāku gadu pieredze, risinot krīzes un atbildot uz bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa jautājumiem. Patlaban Zane ir centra “Skalbes” psiholoģe.